19 Nisan 2012 Perşembe

Paranızla Rezil OLmak İSter misiniz ? : Arnica Bora 4000 Su Filtreli Süpürge Alın

pratikmiş pehh

                                  Şimdi Arnica'nın fiyatı 220 civarı biz 300 liraya aldık.Tamam korkunç çok para değil ama işini görse... Aldık ikinci kullanmada turbo fırça infilak oldu.Kullanım hatasıymış.Daha önce Arçelik'i yıllarca kullandık bana mısın demedi.Neyse turbo olmayan başlıkla idare ederiz dedik.Ama gel gör ki bu süpürge değil işkence aleti.İçinin su konulan haznesi süpürme işleminden sonra sıkışıyor.Çıkartmak mümkün değil.O şekildede içi temizlenmiyor ,iğrenç kokular oluşuyor.Aradık aldığımız yeri anlattık , neymiş efendim kendileride evde çıkartamıyormuş , güç gerektiriyormuş, erkeklere çıkartırıyorlarmış.Sinir oldum.İnternet sitesine girdim şikayetimi belirrttim.Bir süpürge aldım diye evde Herkül beslemek zorundamıyım , ne demek erkekler çıkartsın.Ozaman sorun evde güçlü kuveetli,iri kıyım,babayiğit herneyse erkek yoksa satmayın ozmaan dedim.Ertesi gün aradılar.Tekrar götürün aldığınız yere servise gelsin dediler.Bu arada bu ilk servis ziyaretinden sonraydı.Servise gitti ,bekledi bekledi geldi.Yine sıkıştı.Yine götürdük epeyce bir süre sonra geldi gelin alın dediler.Biz yenilemişlerdir ayıplı ürünlerini derken.Kutusunu bile haşat edip ,üstüne etiketler yapıştırıp,sözüm ona temizleyip dalga geçer gibi göndermişler.Bu arada biz ilçede oturuyoruz.Aldığım yere gidip gelmem zaten 14 km yol.Düşünün çektiğim eziyeti.Arabamızda yok.Yani süründük resmen.Siz siz olun uzak durun.

        Çalı süpürgesi alın Arnica almayın.Akmaz,kokmaz,elektirik de harcamaz:)

not: süpürge resmi http://www.yeniansiklopedi.com/supurge/ alıntıdır.


Son not: Bu yazı yayınlandıktan, epeyce bir uğraştıktan sonra geri dönüş alabildim.Günlerce süpürgesiz kaldım,80 tl den fazla taksi parası vermek zorunda kaldım,telefonlarda bekletildim,defalarca aradım ama azmin zaferi hatalı ürünlerini değiştirdiler. Yine de çok memnun muyum, tavsiye eder miyim ?
 HAYIR

3 yorum:

  1. Bunu yazman çok iyi oldu, çünkü reklamlarında cidden çok matah bişeymiş gibi gösteriyorlar

    YanıtlaSil
  2. bende öyle zannedip aldım ama dert oldu resmen

    YanıtlaSil
  3. Arnica Bora 4000 almayı düşünüyorum ama 5000'de var malum. Aralarında fazla bir fark yoksa daha ucuz olduğu için 4000 alırım. Farkları hakkında bilgisi olan var mı?

    YanıtlaSil