25 Nisan 2012 Çarşamba

Bugün Ne Yaptım ?

              Veterinerimize telefon ettim.Bizim oğlan perişan saç sakal birbirine girdi,bu arada dudağının altındada kızarıklık gibi kabarıklık çıktı.Nezaman getireyim dedim.Bu arada 30 a yaptığı traşı 40-50 den kapı açtı.Zaten kısırlaştırmayı düşünüyorum mayıs ayında.(150 tl imiş).Hazır ameliyat için uyuşturulunca olsun tıraş boşuna fazladan ilaç verilmesin kuzucuğuma dedim.Neyse banyo yaptııııık.Havlusuna sarmaladım balkonda güneşlenirken dur gözlerinin etrafını düzelteyim ,dur kulakların birbirine girmiş,dur biraz şurdn biraz burdan derken bitti gibi oldu kesim işim:) Bir düzeltme operasyonu daha lazım ama.Surat asıldı ,kaş göz oynamaya başladı vatandaşta.Bugün yeter dedim:) Böylece sokakda ki köpeciklere mama alma fonuna 40 tl atmış oldum:) Cimr miyim:) Yok canım tasarruflu:) Zaten sözüm vardı bizim mahallenin oğlanlarına (köpekcikler) , bir mama alacağım var onlara:)


6 yorum:

 1. oy oy oy canım çok tatlı...kedileri sevdiğim kadar köpişleri de çok seviyorum, sıhhatler olsun, geçmişler olsun:))öptüm burnusundan:)))

  YanıtlaSil
 2. tşk ederizz:) Çok tatlı ama görüntüye aldanmayın,vahşi:)) İnsanları hiç sevmiyor ama kedi aşığı :)

  YanıtlaSil
 3. insanları hiç sevmiyor demek ne kadarda masum duruyor oysa sevimli şey:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok büyük bir hata yapıp eğitime gönderdim daha önce , ordan gelince düşman oldu insanlara. Vip kennel diye Antalya'da bir firma.Çok dövmüşler bence.Zaten Kasıklarında morarma vardı,diğer hayvanlarla oynarken olduğunu iddia ettiler.Bişey ispatlyamazsın işte vicdansızlar yüzünden insan düşmanı oldu:(

   Sil
 4. oyyyy, pek güzel olmuş, leine sağlık.
  benim kızımın da traş zmanı geldi.
  üstüm başım bemyaz olmaya başladı kucaklayınca.
  ama çok çirkin oluyo yahu traştan sonra..

  YanıtlaSil
 5. :))) Şimdi bu geçiici traş sıcaklar artınca bir posta daha iiyice çıplak olması lazım:)Tüyler uzayınca daha sevimli oluyor ama budefa 1 ay çok hastaydım düzenli tarayamadım , kazak falanda çok giydi.Birbirine girdi tüyler:)

  tşkler:)

  YanıtlaSil