24 Nisan 2012 Salı

Dizi dizi ben de mimlendim-2

               sevgili güzeller güzeli redrumblefish beni mimlemiş:) 2.mim'im oldu:)
Mimin konusu diziler hakkında hakkımda 8 şey yazacakmışım:)
Başlayalım:


1-Aslında pek dizi sever değilim ,hatta genel olarak sinir olurum.2- Ama izlediğim ,ya da izlemediğim zaman özlediğim bir yerli dizim var:) : KANIT4- Diziyi sevmeme en büyük sebep tabi ki : Prof. Dr. SEVİL ATASOY
5- Ama birsürü dizi takip ediyor olsaydım ; bir sonra ki bölümün tanıtımı yapılan reklamlarına sinir olurdum.Tüm heyecan kaçıyor:) İZlemediğim onlarca dizinin reklamına maruz kalıyorum... Yapmayın kardeşim izleyenlere sürpriz olsun.

6-Tarihi şeyleri aslına severim ama dizi olunca sevmiyorum.Can alıcı noktalarını zaten bende biliyorum:)  Gerisi zaten uydurmasyon.
7-Bazen bu diziyi kim izler ki ya diyorum.Örneğin: Akasya Durağı

Tamam zevk meselesi ama ben yine de diyorum:)

8- Gelmiş geçmiş en iz bırakan dizi ise bence: BİZİMKİLER
   Mim için tşk ediyorum .Ben de sevgili:

Narçelen  ve Bücürükveben 'e paslıyorum:) isterlerse tabi

2 yorum:

  1. canım teşekkürler cevapladığın için... akasya durağı konusunda hemfikiriz ya nasıl gün birincisi oluyor merak ediyorum... bir de Sevil hocadan adli tıp dersi almıştım. Dünyalar tatlısıdır ben de rastlarsam ekranda onun için bakıyorum Kanıt'a.

    YanıtlaSil
  2. Toplumumuzun zevk kalitesi mi düşüyor acaba:)Yine unuttum hangi blogda gördüğümü ama çok güzel bir resim görmüştüm.Kitaplıktan düşen bir kitap ve bir not: Siz her dizi izledikçe bir kitap intihar ediyor.Çok hoşuma gitmişti:)

    YanıtlaSil