1 Aralık 2015 Salı

Kitap Kazanmak İster misin? 2016’da En Az 10 Kitap Okuyacağına Söz Ver!!!

Kafe Kültür 'ün sizlere bir notu var. :) 

Kitap okumak hemen her şeyin teminatıdır: Merak, özgüven, özsaygı, hoşgörü, barış, kardeşlik. Kitap okuyanlara her zaman inanıyor ve güveniyoruz. Fakat sorunumuz başka: 2016 yılında en az 10 kitap okur musunuz? Bize bu sözü vermiş olmanızı ödüllendiriyoruz.

Ödülünüzse KAFEKÜLTÜR'den bir kitap, hediye.


Geçtiğimiz yıl başlattığımız BEN kampanyamız bu yıl da 2016 için yeniden başlıyor...31 Ocak 2016'ya kadar başvuruların devam edeceği kampanyamızın katılım koşulları kısaca şöyle:


1. 2016 yılı boyunca en az 10 kitap okuyacağını düşünen herkes kampanyamıza bir kez ve ÜYEMİZ olduktan sonra katılabilir.
Üye olmak için tıktık


2. Kampanyamız kesinlikle satış amaçlı değildir. Okumayı seçeceğiniz en az 10 kitap, dilediğiniz her kitap olabilir: kütüphaneden, arkadaşlarınızdan ödünç aldığınız, hediye aldığınız ya da satın aldığınız kitaplar olabilir.3. Yukarıda görülen katılım formunu ister çıkış alıp el yazısıyla bize iletebilirsiniz; isterseniz de iletişim adresime formdaki bilgileri adres ve iletişim bilgilerinizle gönderebilirsiniz.


4. Kampanyaya katılım, aşağıda kapakları bulunan kitaplarımızdan 1 tanesini bize bildirmenizle başlar.5. Hediye kitabınızı adresinize PTT Posta yoluyla ya da dilerseniz kargo ücretini karşılamanız kaydıyla kargoyla size ileltilir. PTT'den kaynaklanan ulaştırma sorunlardan mesul değiliz.6. Kampanya boyunca (1 Ocak-31 Aralık 2016) okuyacağınız 10 kitabın görsellerini bize ileteceksiniz... İletmeyenler, iletenlerle birlikte kampanya sayfamızda ilan edilecektir.7. Kampanya iletişimi için bu e-mail adresimizi kullanabilirsiniz: iletisim@kafekultur.comHediye kitaplarımızı buradan seçebilirsiniz: 

Sevgiler. Ve sakın unutmayın: OKUMAK KURTARIR

2 yorum:

  1. Guzel etkınlıkmıs, ben de katılmak ıcın ıletısım kurdum bakalım kataılım sartları bıraz karısık geldı.

    YanıtlaSil