7 Aralık 2014 Pazar

Tatlı Oğlum Apaçi ile Harika Bir Kitaptan Bahsetmeye Geldik : Duy, Gör, Hisset || Elif Tezcan


                                                    Bu kitaptan sevgili Pembe Defter sayesinde haberdar oldum. Daha önce de duymuştum ama çıkacak zannediyordum , geçen videosunu da izleyince geç kalmadan alayım dedim. Hatta kendi aldığım elime ulaşmadan ablama da doğun günü hediyesi olarak aldırdım. 
                   Elif Tezcan genç bir hayvansever, tutkulu bir aktivist ve yaşam hakkına yönelik projeler üreten bir iletişimci.
Duy, Gör, Hisset projesiyle farklı kuşaklardan, farklı sektörlerden ve farklı öykülerden gelen isimlerle bir araya geldi ve onların serüvenlerini kaleme aldı.Öyküleri dinlerken, başroldeki dostları yuvalarında fotoğrafladı, tarihe not düştü.
Okurlar her söyleside kendilerinden bir şeyler bulacak, bir canı sahiplenmenin bir hayatı nasıl tümüyle değiştirebildiğine tanıklık edecek.


Sevginin neleri değiştirebileceğine dair insan öyküleri bunlar,abartıdan uzak ve tümüyle gerçek.Duymanız, görmeniz, hissetmeniz dileğiyle.


(Tanıtım Bülteninden)


                                               Biz şöyle bir inceledik ve bayıldık. Yakın zamanda gözyaşlarıyla okuyacağımdan eminim.


   


                                          İmkanı olan herkesin kesinlikle alması gereken bir kitap , çünkü hem şeker ötesi Pembe Defter (Öykü ) gibi , kocaman kalpli insanların kurtardığı , harika dostlarımızın hikayelerini okuyacaksınız hem de kitaptan elde edecek gelirin tamamı bağışlanacakmış. Detaylar için izlemediyseniz videoyu eklemeye çalışacağım.

2 yorum:

  1. Tüm çaba sarf edenlerin yüreğine sağlık.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İyi insanların varlığını bilmek, duymak,görmek ,hissetmek gerçekten çok güzel.

      Sil