26 Ağustos 2017 Cumartesi

Okudum Bitti- 100: Requiem || Lauren Oliver

               Kitap seven herkese merhaba. Bloga yazılmayı bekleyen yirmi küsür kitap birikti. Bu ay okuma hızımda düşük. Gerçi son iki aydır öyle. Bir serinin daha sonuna geldim. Bu seriyi neden daha önce duymadım acaba diye düşünüyorum. Gayet tatlı bir seri bence. Eylem'de görene kadar ya görmedim ya da gördüm ama üzerinde durmadım. Eylem beğenince listeme almıştım. İyi yapmışım, türü seviyorsanız okuyun bence. Seversiniz.


Deliryum yazısı için tık tık,

Pandemonyum yazısı için tık tık .

             Serinin ara kitapları da varmış ama bizde yok. Olsa aralarda okurdum. Şimdiden sonra olmaz sanırım olsa da ben okumam. :) Hana mı Lena mı olmak daha zor olurdu düşündüm okurken. bir de Lena 'nın ikilemini de gıcık oldum. 

          Ya aşk olmasaydı? Ya da keşke olmasa mıydı? İşte bunları düşüne düşüne distopya okudum. Çok güzeldi. Final kitabı olduğu için ne olup bittiğini söyleyecek değilim. Okuyun bence. :) İndirimler sayesinde güzel bir fiyata da alabilirsiniz. Ciltli ama , sert değil. eğilip bükülebilir. Kapaklarının o oynak yapısını sevmedim sadece.


''Zaman zaman mutsuz olmazsan, tam anlamıyla mutlu da olamazsın, bunu biliyorsun, değil mi? ''
''İnsan bazı kayıpları hiç atlatamıyor.''''Biri nasıl sizi tuzla buz edecek ve aynı anda size kendinizi eksiksiz hissettirecek bir güce sahip olabilir ki?''
ARTEMİS YAYINLARI

1. Baskı Haziran 2016
Çevirmen: Bilge Gündüz
460 Sayfa
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder