7 Şubat 2017 Salı

Okudum Bitti- 14: Takvim Kızı | ŞUBAT || Audrey Carlan


                Herkese merhaba. Günün kitabı Takvim Kızı serisinin Şubat kitabı. Ocak kitabını okuyup, burada paylaşmıştım. 


               Ocak ayında tanıştığım Mia 'yı sevmiştim. Wes'i de çok sevmiştim. İşler nasıl ilerleyecek, ne olacak derken Şubat geldi çattı. Biz İnstagram üzerinden çok tatlı bir grup beraber okuduk. (@mehtapvekitap takip etmiyorsanız, beklerim.) Beraber okuyup, dedikodular yapmak çok eğlenceli oldu. Bu kitap bir öncekinden biraz daha fazla erotik geldi bana. Ocak ayı daha bir naifti. +18 'den +21 'e doğru göz kırpıyor seri. Bu kitapta Mia 'ya çoğumuz sinir olduk. Bu ay müşetirisi Fransız bir ressam. Hem de dünya çapında ünlü ve başarılı bir ressam. Fransızca'yı çekici buluyorsanız, bir de Mia 'ya sorun siz. :) 


             Mart ayında sahnede bir İtaliano olacakmış. Biz kızlar kendi aramızda epey gülüştük. Bir Türk olur mu acaba, dediler. Benim fikrim de olmasındı. O kadar parayı Ağaoğlu gibi birileri vereceği için, Ağaoğlu'nun 50 Tonu 'nu okumak istemiyorum. Şöyle siyahi bir yakışıklı bekliyorum. :) 


                Gülmek, eğlenmek için okuduk. Dediğim gibi erotizm had safhada. O yüzden kapakların şekerliğine bakıp aldanmayınız. :) 


... ''Vay canına tabirinin yetersiz kaldığına inanıyorum. Hadi, karnımızı doyuralım. Birbirimizi her yönden tanıyalım. Ancak ondan sonra birleşmemizin farklı dışavurumu son derece tatlı olacaktır.''

ARKADYA BİTTER

Çeviren: Esra Çetin
Aralık 2016
130 Sayfa1 yorum:

  1. İlginç bir kitaba benziyor, hele her aya bir kitapsa çok ilginç:)) bu arada görselleriniz süper:))

    YanıtlaSil