2 Temmuz 2014 Çarşamba

Konuşan Kitaplar ile Blog Turu: Bu Arada || Denise Deegan || Alıntılar + Çekiliş


                           Son turumuz son hız devam ederken , ben de sizlerle birkaç alıntı paylaşacağım. Turumuzun tüm detayları için Konuşan Kitaplar Facebook sayfasına uğramayı unutmayın.Alıntılarımı okuyup kitabı iyice merak ettikten sonra , rafflecopter kutucuğu ile çekilişimize katılmayı ihmal etmeyin. Bol şans.
Yorum Durağım 'ın kitap hakkındaki görüşlerini okumak için tık tık,

Anime ve Kitap Sever 'in yorumunu okumak içinse tık tık ·        ... İşte benim hayatım: Dışarı çıkacağımı ailemden birine değil de bir korumaya söylemem gerekiyordu. 
     ...Büyükannem önce bana, sonra David’e baktı. Aşırı bir ilgiyle “David ne?” diye sordu. David elini uzatarak, “McFadden.” Dedi. Ve birden “büyükanne, gözlerin neden bu kadar büyük” durumu gerçekleşti. 
·       ... “Almak için onu kovalaman gerek.”  “Retriever cinsi olduğunu sanıyordum.” “Bu da böyle bir Retriever. Gidip bulup getirmeyeninden.” 

·      
...  Kalk. Hadi gidelim.” Ne? “Nereye?” “9 yaş hokey maçına.” “Gerçekten mi?” “Kardeşimi almam gerekiyor.” Gülümsedim. “Vay. Hemen aileyle tanışıyor muyum?” “İlla hatırlatayım mı yani? Cumartesi günü büyükannen beni öptü.” 

·       ...Aslında hayat her zaman müdahale ederdi. Her zaman. Planlarını öyle küçük parçalara ayırırdı ki tekrar bir araya getiremezdin. 
a Rafflecopter giveaway
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder