2 Mart 2014 Pazar

Annemden Alıntılar #5 : İlk Öpücüğün Büyüsü || Jennifer Probst


...  '' Hiç kimseyi sonsuza kadar sevemezsin. Bütün bu söylenenler tamamen yalan. zaman geçtikçe aşk ortadan kaybolur. Bütün iyi duygular yerini nefrete bırakır. Klasik son. Mutlu süren bir evlilik gördün mü hiç ? ''... Alexa duraksadı. ''Sigara mı içiyorsun ? ''
   Nick kafasını salladı. ''Bir sene önce bıraktım .''
   '' Evet ama ne zaman stresli bir durumda olsa sigaraya geri dönüyor. Satın almadığı sürece ne kadar içtiğinin önemli olmadığını düşünebildiğine inanabiliyor musun ?'' dedi Maggie.... Bir şeyi gerçekten istersen sonunda ona kavuşursun.


... Genç kadının  ağzına attığı yemek boğazına kaçıp öksürmesine neden oldu. Nick oturduğu yerden kalkıp hızla Alexa 'nın sırtına vurmaya başladığında genç kadın Nick 'i ittirip birkaç yudum su içti. Alexa yazdığı şiirdeki bir cümlenin durumuna uygun tezatlığını korkuyla hatırladı.

      ''Ah ne kadar karmaşık bir ağ örüyoruz... Sanki kaybetmek için alıştırma yapıyoruz.''... Maria kafasını sallayarak , '' Evlilik zor bir şeydir. İnsanlar hata yapar. Bazen bizler de korkunç  şeyler yapabiliriz. İyi veya kötü , ettiğin yeminler seni kuşatabilir, '' dedi.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder