16 Temmuz 2013 Salı

Parfümevi Alışverişim- 2

 
 
İlk siparişimi ve memnuniyetimi burada paylaşmıştım. Denemek istediğim parfümleri olunca elimdekileri de hediye edince bir kere daha alışveriş yaptım. Yine orijinallerini bildiğim kokuları aldım ve hepsini çok beğendim.
 
 

 
 
YSL Cinema 'nın Benzeri olan SEANS : Zaten çok uzun zamandır çok sevdiğim bir parfüm. Oldukça kalıcı ve başarılı bir koku.
 
 
C.Dior H. Poison 'ın benzeri HIPNOZ MOD : İşte bu benim aşık olduğum bir parfüm. Yine orijinaline bayıldığım ama artık alamadığım bir parfüm. Bazı açık parfüm markalarından almıştım ama bir süre sonra alkolümsü koktular, bu parfüm ise ilk sıktığımda ay hiç benzemiyor, çok çok ağır bu dememe rağmen birazcık durunca harika oldu ve normalde de ağır bir koku olduğu için çok ama çok kalıcı. Bayıldım. Aslında kış kokusu ama ben yaz kış severek kullanıyorum :)
 
 
YSL Paris 'in benzeri LA PARISIENNE DELUX :  Bu da çok sevdiğim kokulardan , ama kendime almadım. Arkadaşım da çok beğendi. Kalıcı ve orijinaline birebir benzediğini söyledi.
 
 
 
Hepsini çok sevdim. Ürün yelpazeleri çok geniş , yeni bir siparişimiz daha oldu. İlerleyen günlerde artık :) Bakmak isterseniz Parfümevi.com ' a buradan ulaşabilirsiniz.
 
 
Mis kokulu günler ...

4 yorum: