4 Mart 2017 Cumartesi

Okudum Bitti- 32: Haşırt Di Bilekbord - Zafer Algöz
      Kitap seven herkese merhaba. Gecenin kitabı çıkacağını duyduğumdan beri heyecanla beklediğim Haşırt Di Bilekbord. Zafer Algöz 'ü çok çok seviyorum. Bildiğiniz hayranıyım, hastasıyım. :) Kitabı İnkılap Kitabevi 'nin kendi sitesinden imzalı aldım ama keşke adıma imzalı olsaydı. Olsun bu da yeter bu faniyi mutlu etmeye. Buraya tıklayarak siz de imzalı satın alabilirsiniz. Alın bence. :)

     Kitabı alır almaz, benim elimde yarım bir kitap olduğu için annem başladı. Çok sevdi. Epey bir kahkahalar eşliğinde okudu. Ben de daha fazla bekletmeden başladım ve bir oturuşta bitirdim. Çünkü bırakamadım. Keşke daha çok yazsaydı, bitmeseydi dedim. Siz bakmayın benim aşırı BEŞİKTAŞLI fotoğrafıma, kitap Beşiktaş ile ilgili değil. :) 


        Unutulmayacak anılarla dolu kitap. Hatta kitap okumayan arkadaşlarımdan ikisine birer tane anlattım bile.  Kimler kimler yok ki kitapta: Öztürk Serengil, Müşfik Kenter, Santana, Erkan Can, Kemal Sunal, Nur Subaşı, Cem Yılmaz ve daha bir sürü harika insan. Şimdi birkaç alıntı paylaşayım diye kitabı elime alınca bile tekrar güldüm. Alıntıdan da vazgeçtim. Her sayfasını severek okudum. Alın okuyun bence. 

       Bu sene okuduğum en tatlı kitap oldu şimdiden ve sene sonunda da aynı şeyi söyleyeceğimi garanti ediyorum. Bolca güldüm, yer yer hüzünlendim.  Bu kitabı mutlaka okuyun. Çok seveceksiniz.İNKILÂP KİTABEVİ
2017
224 Sayfa


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder