17 Mart 2016 Perşembe

Kitap Alışverişi || Babil.com

                     Herkese merhaba. Ayın yarısını çoktan devirdik ama ben sadece iki kitap bitirebildim. Yani bu ay okuyucu değil, alıcıyım. :) Hem diş işlerim, hem hepimizde moral bozukluğu, migren gibi sebeplerden ötürü okuyamıyorum. Umarım hem ülkemizin üzerindeki kara bulutlar dağılır hem de benim okuma potansiyelim eskiye döner.


                  Alışverişime dönecek olursam ; bir önceki alışverişim gibi bu da Babil.com sitesinden oldu. Yine çok hızlıydı, özenli paketlenmişti. Tertemiz ve ayraçlarıyla birlikte geldiler.
  Test ettik, onayladık. Kutular da değerlendiriliyor bizim evde. 
                           İlk teftişi Elvin kızım yaptı. 

                     Arka Kapak dergisini de oldukça sevdim. Bu ayın kapak teması Eco. Derginin içinden çok tatlı bir de defter çıkıyor. Ona ayrıca bayıldım.

                     


                  Sadık Yemni 'nin yazısından sonra Baba Kitaplar yazısını okudum. Okuma listeme bir kitap ekledim. Bir sonraki sefere belki.                              En kısa zamanda bir uçtan başlayıp kitaplarımı da okuyup bitirmek istiyorum. Herkese huzurlu ve bol kitaplı günler dilerim. Bu arada BKM Express ile yaptığınız 75 lira ve üzeri alışverişlerde anında 20 lira indirim var. Diğer kampanyalara bakmak isterseniz tık tık. 


  2 yorum:

  1. Heyy şu güzelliklere baaakk :) Milenaya Mektupları görünce tekrar okumak istedim bi an. Zaten şu sıralar Kafka aşkım fena halde depreşti o_O ayrıca o Elvine bayılıyom ben yaa <3

    YanıtlaSil
  2. Babil.com dan ben de sık sık alışveriş yapıyordum geçen sene. Bu yıl pek kısmet olmadı. Hızlı ve hediyeli olduğu için cezbediyor. Sürekli kampanya olması da çok güzel. İyi okumalar :D

    YanıtlaSil