15 Ekim 2014 Çarşamba

Aşkın Müziği || Kylie Scott || Yorum || Konuşan Kitaplar ile Blog Turları || Okudum Bitti-130


                                         Turumuz devam ediyor , çekilişimize katıldınız mı ? Katılmadıysanız buradan  hem çekilişe katılabilir hem de ufak alıntılarıma göz atabilirsiniz. 


                       Çok şekerdi , devam kitaplarını da okumak için sabırsızlanıyorum. Bu kitapta aşk var , kıskançlık var , erotizm var (dozunda ) , argo var . Eğlenceli , hemen okuyup bitireceğiniz , keyifli bir kitap. Hani böyle şeyler gerçek hayatta olmuyor  , bizde nerede o şans diyeceksiniz , hatta Evelyn 'e sinir olacaksınız ama değer :) 


                            Evelyn 21 . doğum gününü kutlamak için arkadaşlarıyla birlikte Vegas 'a gider. Felekten bir gece çalma planları , alkol sınırını aşınca hiç ummadığını gibi sonuçlanır. Akşamdan kalma bir halde uyanınca yanında , kendisiyle ilgilenen bir yakışıklı bulur . Bu yakışıklının kim olduğunu , neler olduğunu da hatırlamamaktadır. Dövmeli , oldukça çekici , hafif kötü çocuk imajlı bu yakışıklı bir yerlerden tanıdık gelir ama o kadar.                             Parmağındaki beş karatlık devasa yüzük ve yakışıklının açıklamasıyla , artık evli olduklarını öğrenir ,  en kısa zamanda boşanmak isteyince , yakışıklımız çıkar gider ve sonra öğreniriz ki bu yakışıklı Stage Dive 'in gitaristi David Ferris 'miş. ( kızdaki şansa bakın ya !!!)
                            Böyle medyatik bir yakışıklıyla evlenince haliyle paparazziler de peşinizde olur. Görüntü almak isteyen , ropörtaj yapmak isteyen muhabirler evinin kapısında kamp kurarlar , Evelyn hem kurtulmak hem de  boşanma işlerini hızlandırmak için David 'in davetiyle , onun evine gider ve devam kitaplarında daha yakından tanıyacağımız grubun diğer üyeleriyle de tanışır.  Davulcuyu çok sevdim laf aramızda. Bundan sonrası bolca eğlence , gizem ve elbette aşk dolu. Çok tahmin edilemeyecek bir kitap değildi ama şaşırtıcı noktalar da yok değildi. Çok sevdim , aşkın müziğine şans verin derim.
                              


                             

                      ... '' Dur bir dakika. '' Güneş gözlüğü koleksiyonunun arasından pilot stili bir çift alıp bana uzattı. '' Artık sen de ünlüsün , unuttun mu? ''
     '' Ben değilim, kıçım ünlü. ''
...  '' Ona evlendiğimizi söylediğimde üzerime kustu, '' diye ekledi kocam.

    Mal, '' Ne ? '' diye haykırdı. Gülmekten gözlerinden yaşlar geliyordu. '' Ciddi misin ? Hassiktir. Bu şahane. Keşke orada olsaydım, var ya. ''

  


                   Stage Dive 'i tanımak ve başka bir yorum daha okumak isterseniz buraya ,


                   Serinin diğer kitaplarını tanımak için  şuraya uğramayı unutmayın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder