11 Mayıs 2012 Cuma

Ben bir kargo beklerken iki tane gelmiş:))yuppi

                              Akşam eve gelince Annem kargo geldi sana odanda dedi:) İlknokta.com'dan gelecek 4 kitabım vardı.Onlardır dedim:) Gittim baktım.Aaaaaaa beni seven herkesin yaptığı gibi bana hediye kitap seçmiş birisi:)İki cami arasında aşk 'ı yeni okudum daha  , çok olmadı.Napalım:) Hediye hediyedir:) Nankör müyüm ne??:)) Bende bişeyler daha ayarlar blogumu seven,beni okuyan birine çekilişle hediye ederim:)Bende ki komşum da:) Bu da sanırım kargoda gelirken ucu zedelenmiş.Hem hediye al,gönder taa nerlerden hem de iyi paketleyememişsin diye azar işit olmaz diye bişey diyemedim.Üstelik bayram değil seyran değil.
                              Okuyamasa bile burdan bir kere daha tşkler ve öpücükler gönderip , ilknokta.com'dan gelen ufacık minicik alışverişimin resmini çekmeye gidip ,geliyorum:))


                                                     Bu kızlar nereye bakıyor acaba ?
                                                   Niye Galatasaraylıymışız gibi resmimizi çekiyorsun halacığım pozu:)
                                                  Abimin(aslında abi demem yaş farkımız yok gibi 2 yaşcık )Yani memo'nun kızları hatunlar. En çok onu severler:) Mama ve kum sponsorlarıdır Memo.Eh Babaları Galatasaraylı olunca mecburi poz oldu.:) HErkes benim gibi 'Amcam istedi fenerli olayım ,dayım istedi cimbomlu olayım ,alayına isyan Beşiktaşlıyımm.............' demiyor:) Neyseee;P
                                            Bu kızkardeşler pek bir sevgi dolu:) Ablam bana böyle sarılmaz:d Bu arada kahvaltı yapmayı sevmediğim için kahvaltılık gevrekleri tercih ediyorum genelde.Nesfit fruits almamıştım daha önce.Almış bulundum,ama tatlı,şekerli şeyleri seven bana bile acaip ağır geldi.İçinde okadar çok meyve şekerlermesi ve kuru üzüm var ki böööö:(


                                   SEç seç bitmedi  ve  bir daha alınmayacaklar listeme eklendi:)

6 yorum:

 1. Ben o Nestle fruit'e taze çilek katıp öyle yiyiyorum. Mevyelisi ağır gerçekten, ama sadeleri de çok yavan geliyor bana:)
  Kitaplarını da iyi günlerde oku:) İki cami arasında aşk bizde de var, tasarımı falan ilginçti. Dili çok sarmadığı için yarım bırakmıştım ben:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kflakes daha güzel kırmızı meyveli olan:) Dili,anlatımı basit evet:)

   Sil
 2. Ne güzel bir haber,kargolanmış kitap kadar heyecan verici birşey olamaz:)

  YanıtlaSil
 3. Maşallah ne güzel kediler :)

  YanıtlaSil