25 Ekim 2013 Cuma

Mis Gibi Bir Alışveriş : Parfümevi.com # 3

 
 
 
Daha önce aldığım mis kokulu parfümevi parfümler için buraya ve buraya göz atabilirsiniz. Bir süre önce yine farklı zamanlarda farklı parfümler aldık , çünkü hem ucuzlar hem çok kalıcılar ve başarılılar.  Yani özetle Parfümevi.com'u seviyorum.
 
 
Bu defa aldığımız kokular ;
 
 


                       
                      Jil Sander Sun benzeri sitedeki adıyla SUNDAY  ; Çok benzer bulduğum , hoş ,hafif (bence) bir parfüm. Koklayan herkes bayıldı.


                     Chanel no5 benzeri sitedeki adıyla CHANIA- 5;  Benzemiyor diyemem ama genel olarak olmuyor no5 'ler orijinali gibi. İlk sıkılınca hiç sevmedim ama 15 dakika sonra daha benzer hale gelmeye başlıyor.                Cacharel Eau D' Eden benzeri sitedeki adıyla ELECTRA ; Daha önce farklı açık parfümlerden deneyip , hiç sevmemiştim. Bu ise dediğim gibi çok , çok başarılı. Kalıcı ve mis gibi.

                          Açık parfüm kullanıyorsanız ve henüz denemediyseniz parfümevi.com 'u şiddetle tavsiye ederim. Denediyseniz hangi kokuları aldınız , siz de benim gibi sevdiniz mi ? 


                            

                                     Herkese mis gibi günler dilerim ...


 

2 yorum:

  1. şimdi o siteye bakacağım merak ettim. Çünkü bende hafif kokulu parfümleri severim öyle ağır kokular midemi bulandırır :)
    bundan sonra takipteyim bana da beklerim...
    sevgiler.

    YanıtlaSil