17 Haziran 2013 Pazartesi

Saç Bakımım : Dermozinc Saç Dökülmesini Önleyici Bitkisel Losyon

 

                                        Uzun uzun aylar önce saçlarım korkunç bir şekilde dökülüyordu , saçlarım epeyce uzun olduğu için dökülen saçlar daha da çok görünüp moralimi iyice yerle bir ediyordu. Daha önce uyguladığım bazı şeyleri paylaşmıştım. Doğal bakımların yanı sıra şampuan ve takviye ürün arayışına girmiştim ve dermozinc'e şans vermeye karar verdim , iyi yapmışım.


                                         Fotoğrafta görünen şişelerden biri bitmişti, biri yarımdı, kutuda olan ise hiç açılmamıştı.Şimdi hepsi kullanıldı, bitti.Sabah akşam 10'ar defa sıktım,sorunlu bölgeme. ( Tam alnımın üst tarafları açılmaya aşlamış gibi geliyordu bana) 4 ay düzenli olarak kullandım.Diğer bakımlarla beraber.


                                       Saç dökülmem yavaş yavaş azaldı ve çok şükür ki dökülmeye başlamadan önceki halinden bile daha az dökülür oldu.Bu sebeple üründen memnunum.Vaadinin bu kısmını gerçekleştirdi. Kullananların% 36 'sında yeniden büyüme gözlemlenmiş ama ben 16 haftadan fazla devam edemedim. Saç dökülmeme iyi geldi, kullandığım ürünler bitince yeniden şans verip, saç çıkartmaya etkisi olacak mı deneyip göreceğim.


                            Ürün 150 ml'lik püskürtmeli şişede ve kutunun üzerinde yazan fiyatı: 49.25 TL.                                Pırıl pırıl ve dökülmeyen, upuzun saçlı günler hepimize :)

2 yorum:

  1. Bu ürünün kokusu da çok güzelmiş duyduğuma göre
    Kullanan herkes memnun gibi

    YanıtlaSil
  2. Kokusu için özellikle güzel diyemem ama memnun kaldım :)

    YanıtlaSil