29 Haziran 2013 Cumartesi

Konuşan Kitaplar ile Blog Turları | Aşk Adında Hayat - Michael Lee West | YORUMUM | Okudum Bitti - 58

          

                                 

                                  Blog turumuz devam ederken sıra geldi benim kitap hakkında ufacık cümlelerime :) Bu arada çekilişimiz devam ediyor , katılmayan kalmasın...                              Kitabın adına ,kapağına bakıp öyle içler ısıtan, sıcacık bir aşk romanı okuyacağınızı sanıyorsanız epeyce yanılıyorsunuz. Aşk da var ama ihanet, pişmanlık, cinayet daha temel taşlar. Benim için şaşırtıcı oldu :)


                             Ufak tefek kızımız Tenny , aşkı uğruna işini bırakmış iyi bir aşçıdır. Aileden gelen eğlenceli genleri ve gelenekleri sayesinde yeni tarifler oluşturup, eğlenmeyi seviyor. Hatta ölümcül tarifleri daha çok. Nişanlısı Bing'le güzel günler hayal eden , düğüne gün sayan Tenny, bir gün Bing'i iki güzel, çıplak kızla badmington oynarken yakalar :) ve onları şeftali bombardımanına  tutmasıyla işler değişmeye başlar ve Bing  evinde ölü bulunur. Bilin bakalım 1 numaralı şüphelimiz kim ? :)  


                            Bazen kötü şeyler güzel sürprizlere gebedir. Tenny ' i bekleyen güzellik ise eski aşkıdır. Bu kısımda geçmişte kalan aşkınız varsa bol bol yadedebilirsiniz.


                           Ben bu kitaptaki bütün karaktere bol bol kızdım. Hatta kitap seriye ait bir kitap olduğu için pat diye ilginç bir yerde bitiverdi.  Arkadya Yayınları'nın okuduğum bütün kitaplarının kapaklarını, baskılarını, püsküllerini çok sevdim ama bu kitabın kapağı çok güzel olmakla beraber daha sert, şöyle haşin bir kapak beklerdim:)                            Herkese keyifli okumalar...                           426 SAYFA
                           1. BASKI HAZİRAN 2013
                           ÇEVİREN : DUYGU PARSADAN
Turumuzu tamamlamak için ;


 Ya Sonra  için  Buraya tık tık

 Söyleşi  için Buraya  tık tık

                                           
 Katkılarından dolayı ARKADYA YAYINLARI ' na teşekkürler.

6 yorum:

 1. Kapak ve içeriğiyle şaşkınlık yaratan bir kitap demek ki:)
  Paylaşımın için teşekkürler canım.
  Öpüldün:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim tatlım, kocaman öpücükler :)

   Sil
 2. ahh şu serilerin en güzel yerde bitmeleri ve bir sonraki kitabın aaayyllarrr sonra çıkıp aayylllaarrr sonra da Türkçeye çevrilmesi olayları yok mu....
  :)
  eski aşkları yad etmekte bana göre değil aslında hiç okumasam mı acaba :)

  YanıtlaSil
 3. Eski aşkları hatırlama obsiyonel :)) Haklısın seriler konusunda :)

  YanıtlaSil