25 Mayıs 2013 Cumartesi

Okudum Bitti - 45 : Ejderin Aşkı - G. A. Aiken


                                      Son blog turumuzda serinin ikinci kitabını misafir etmiştik. İlk kitabı okumadığım için Sevgili Damla  okumam için bana kendi kitabını gönderdi. Gönderdi ama PTT kargo pişman etti ikimizi de , fotoğrafta görünmese de kapağı berbat durumda , kırış buruş geldi.Bu ütülenmiş düzelmiş hali. Tekrar Teşekkürler .Damla  


                                     Alıştım bu sene fantastik okumaya. Hatta bu kitabı ikincisinden daha çok sevdim. Tamam biraz fazla erotizm içeriyor. Hatta epey fazla ama okumadığım türlere de şans vermiş oldum.

                                   Kitap iki ana bölümden oluşuyor. İlk kısımda yakışıklı ejderha Fearghus ile Annwyl 'in aşk dolu ilişkilerini okuyoruz ve en çok ilk kısmı beğendim. İkinci kısım da ise ; Fearghus ' un anne ve babasının hikayelerini okuyoruz.Onların da diğer çiftimizden geri kalan yanları yok.

                                  Fearghus hem insanken hem ejderken oldukça albenili, güçlü, kuvvetli. Annwyl ise aynı şekilde hem güzel , hem savaşcı bir hatun. Abisiyle amansız bir savaşın içinde.Feaghus , ölmek üzereyken onu bulur ve macera başlar. Bu arada kızımızın rüyalarını süsleyen gizemli bir şövalye ortaya çıkar. Gerisi aşk -meşk ,kavga dövüş ,artık aklınıza ne gelirse :)

                       Türü sevenlere , ya da benim gibi denememiş olanlara bir şans verin derim.
                             Herkese keyifli okumalar...

2 yorum:

  1. okudum ben bunu , fantastiklere yeni bir bakış ejderhalar:))

    YanıtlaSil
  2. :) Hep kurt adam, peri kız nereye kadar :D

    YanıtlaSil