23 Mayıs 2013 Perşembe

Konuşan Kitaplar ile Blog Turları | Ejderin Arzusu - G. A. Aiken | YORUMUM | Okudum Bitti 44
Blog turumuzda sıra geldi benim yorumuma ;Ejderin Arzusu serinin ikinci kitabı , ilk kitabı Ejderin Aşkı. İlk kitabı da okudum ama yorumu daha sonra gelecek.Bu sene zaten geniş olan okuma yelpazeme , sık okumadığım türleri eklemenin sevincini yaşıyorum. Kahramanlarımız insan kılığına girebilen - ve çok çekici insanlar olan - ejderhalar.


Bu kitapta da Fearghus ve Annwyl var ama başrolde Fearghus'un kibirli kardeşi Briec ve Talaith ' in aşkı var. Krallığın genel durumu , Kraliçe olan Kanlı Annwyl 'in ve biricik eşinin harareti azalmayan ilişkileri...
Talaith ' i öldürülmek üzereyken kurtaran Briec ejder yasalarına dayanarak ona el koyar. Evet resmen el koyar. Talaith kolay kolay korkmayan , inatçı,mücadeleci bir kadın. Yeteneğini tam kullanamayan bir cadı. Briec dediğimiz gibi kibirli , yenilmez , kadınlara karşı hassas olmayan öküzümsü bir ejderha :) Ve bu zorla el koymanın sonucu nerelere varacak acaba ? Sürekli bir didişme ve temposu  hiç düşmeyen bir erotizm var.

Ve ejderha kardeşlerin bir araya gelmesi hepsini hatırlamak ve gelecek kitapları merakla beklemek için yeterli.İlk kitap buna göre oldukça kısa geldi. Ve kitabımızın sürpriz karakteri ;
İzzy. Şaşırttı beni :) Bu da tur takvimimiz.

Ya Sonra için buraya  ,  Film Olsaydı  ve Tuğçe'nin Kitaplığın güzel yorumu için buraya   uğrayabilir , hazır turumuzu gezerken çekilişimize de katılabilirsiniz.                                     Katkılarından dolayı Ephesus Yayınevi ' ne kocaman teşekkürler :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder