2 Mart 2013 Cumartesi

Gülümse Anılara - Camille Noe Pagan | Konuşan Kitaplar ile Blog Turu | ÇEKİLİŞa Rafflecopter giveawayAyrıntılı bilgi için; http://kitapasigi.blogspot.com/2013/03/gulumse-anlara-cekilis-konusan-kitaplar.html

3 yorum:

 1. bu facebook adresi sana mı ait asabi bakirecim yoksa başka arkadaşın blogu mu? şunun için sordum ben çekilişlere katılamıyorum maddi durumum müsait değil, biliyorum çok pahalı şeyler değil mutlaka ama bu yıl ikinci yeğenim de üniversiteye başladı üstelik şehir dışında ev tuttular, bir yeğenim bilkent'te çok pahalı bir okul...anne, babaları var elbette şükür başlarında ama ben teyze olarak artık kitaba bile para ayırmıyorum onlar daha önemli benim için...her teyze benim gibi değil gurur duyuyorum ama bu huyumla...çünkü zoraki değil içim rahat etmiyor 3 kuruşum mu arttı hemen yeğenlerime:))
  iyi okumalar canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke bütün teyzeler senin gibi olsa ablacığım.Benim blogumun facebook hesabı yanda görülen Kitaplarım ve Ben. Bu yukardaki kutucuktan çekilişe katılınca kazana yayınevi kargo ücretini ödeyerek gönderiyor.Hiç bir masrafın olmuyor yani. Hediyeleşme değil , herkese açık bir etkinlik. Bahsi geçen kitap ya da hediye için kura ile şanslı belirlenip hediyesi kargo ücreti denerek gönderiliyor.

   Sil
  2. Kargo ücreti ödenerek demek istemiştim :)

   Sil