13 Şubat 2013 Çarşamba

KONUŞAN KİTAPLAR ile BLOG TURU : BENİ SEÇ - KIERA CASS -ÇEKİLİŞ
Dex Kitap’tan çıkan kitabı Beni Seç – Kiera Cass sizin İçin; inceleniyor, yorumlanıyor ve hediye ediliyor. 2 şanslı okuyucumuz blog turu sonunda bu kitabın sahibi olacak. Konuşan Kitaplar ile blog turu etkinlikleri çerçevesinde bu kitabı kazanmak için yapmanız gereken çok basit; çekilişi yürüten blog’umuza (http://kitapasigi.blogspot.com) yorum bırakarak yada aşağıdaki rafflecopter‘i email adresiniz yada facebook hesabınız ile kullanarak çekilişe katılabilirsiniz.

(Rafflecopter en alttadır)

*rafflecopter kullanımını resimli görmek için tıklayın

Rafflecopter ile çekilişe katılmayanlar için çekiliş kuralları(her bir kural için ekstra çekiliş hakkınız olacaktır, kuralları uygulamak zorunlu değildir);

*Konuşan Kitaplar ile Blog Turları Facebook sayfasını beğenin (blogumuzda bir Facebook Like Box bulunmakta) ve beğeni yaptığınız adınızı bize iletin*Çekilişin yürütüldüğü blog’a kitap hakkında yada istediğinize dair yorum bırakın (kitap çekilişimizhttp://kitapasigi.blogspot.com adresinde yürütülmektedir, yorumu o siteye bırakmalısınız)

*Çekilişin yürütüldüğü blog’u takip edin. (kitap çekilişimiz http://kitapasigi.blogspot.com adresinde yürütülmektedir)

*Blog turu diğer katılımcılarının facebook sayfalarını beğenin ve beğeni yaptığınız adınızı ve beğendiğiniz blogları bize iletin. (bu kural için beğeni yaptığınız blog sayısı kadar ek çekiliş hakkınız olacaktır)


Ve Unutmayın! Bu kitaba dair diğer etkinlikleri www.konusankitaplarileblogturu.wordpress.com adresinden ve katılımcı bloglardan takip edebilirsiniz.

a Rafflecopter giveaway

6 yorum:

 1. Merak ettiğim bir kitap, uzun zamandır bekleniyordu üstelik. Okumak istiyorum :)

  YanıtlaSil
 2. kitap okumaya yeni yeni alışan biri olarak merak ettiğim bir kitap bolşans herkeze

  YanıtlaSil
 3. Kapağına bittim:)) orijinal kapak için dex' e teşekürler :)

  YanıtlaSil
 4. İstiyorum bu kitabııııı :)) Facebook kk sayfasını Onur Kınacı Birler olarak beğendim ve hepinizi de takip ediyorum tabii ki de :D
  http://kitaptelvesi.blogspot.com/
  http://kahvekokulukitap.blogspot.com/
  http://kitapsayfalarii.blogspot.com/
  http://asabibakire.blogspot.com/
  http://gokkusagindakisonrenk.blogspot.com/
  http://kordugumhayaller.blogspot.com/
  http://tugceninkitapligi.com/
  http://kitapasigi.blogspot.com/

  YanıtlaSil