4 Şubat 2013 Pazartesi

Konuşan Kitaplar ile Blog Turları : Işığı Ararken | ÇEKİLİŞ
Elizabeth Haynes’in Feniks Kitap’tan çıkan kitabı Işığı Ararken sizin İçin; inceleniyor, yorumlanıyor ve hediye ediliyor. 2 şanslı okuyucumuz blog turu sonunda bu kitabın sahibi olacak. Konuşan Kitaplar ile blog turu etkinlikleri çerçevesinde bu kitabı kazanmak için yapmanız gereken çok basit; çekilişi yürüten blog’umuza (http://kitapasigi.blogspot.com) yorum bırakarak yada aşağıdaki rafflecopter‘i email adresiniz yada facebook hesabınız ile kullanarak çekilişe katılabilirsiniz.


a Rafflecopter giveaway

 
Rafflecopter ile çekilişe katılmayanlar için çekiliş kuralları(her bir kural için ekstra  çekiliş hakkınız olacaktır, kuralları uygulamak zorunlu değildir);
o    Konuşan Kitaplar ile Blog Turları Facebook sayfasını  beğenin (blogumuzda bir Facebook Like Box bulunmakta) ve beğeni yaptığınız adınızı bize iletin
o    Çekilişin yürütüldüğü blog’a kitap hakkında yada istediğinize dair yorum bırakın (kitap çekilişimiz http://kitapasigi.blogspot.com adresinde yürütülmektedir, yorumu o siteye bırakmalısınız)
o    Çekilişin yürütüldüğü blog’u takip edin. (kitap çekilişimiz http://kitapasigi.blogspot.com adresinde yürütülmektedir)
o    Blog turu diğer  katılımcılarının facebook sayfalarını beğenin ve beğeni yaptığınız adınızı ve beğendiğiniz blogları bize iletin. (bu kural için beğeni yaptığınız blog sayısı kadar ek çekiliş hakkınız olacaktır)

Ve Unutmayın! Bu kitaba dair diğer etkinlikleri www.konusankitaplarileblogturu.wordpress.com adresinden ve katılımcı bloglardan takip edebilirsiniz. 

7 yorum:

 1. bu turtlara bayılıyorum. ama hala çözemediğim noktalar var :) tabi ki buna da katıldım :)

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar. Çekilişe katılmak için tüm şartları yapdım, ama bi tek yorum yazmak kısmını tam anlamadım. Çekiliş için nereye yorum bırakmak gerekir?)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yukarda linki olan http://kitapaşiği.blogspot.com ' a

   Sil
 4. merhaba.şartlar tamamdır. e mailim: nur_5047@hotmail.com
  :)

  YanıtlaSil
 5. Merhaba bende rafflecopter‘i kullanarak katıldım

  YanıtlaSil
 6. merhaba
  şanslı kişilerden biriside benim:)
  bilgilerimi gönderdim ama bana ulaşılamıyormuş lütfen yardım edin kitabımı kaçırmayayayım:(

  adresim:şeker mah.osman kavuncu blv.no:376 kocasinan kayseri
  0352 327 0101

  YanıtlaSil