4 Kasım 2014 Salı

Optimum Kitap || Sende Tanrıyı Gördüm Çekilişinin Kazananları                 Çekilişi ayın üçünde açıklayacağım dedim ama ailesel nedenlerden dolayı , eve geç geldim. Gecikme için kusura bakmayın lütfen. Böylece son ana kadar olan katılımları da ekleyip , çekilişi sonlardırdım. Kazanamayanlar üzülmesin ,  yeni kitaplarla çekilişlerim olacak inş. :) 
                             inci dikmen

                             öz'ünkitaptutkusu

                             şefika can mart

                             Yeliz Erim

                             sinem eser


                     


          En kısa zamanda adreslerinizi bekliyorum. Bütün adresler toplanınca ileteceğim , diğer arkadaşları bekletmemek için  elinizi çabuk tutarsanız sevinirim . 

Facebook üzerinden ekliyseniz kişisel hesabım Mehtap AB ya da Kitaplarım ve Ben sayfası üzerinden ya da asabibakire@hotmail.com adresine iletebilirsiniz. Bekliyorum.
KİTAPLAR ELİNİZE ULAŞMADIYSA LÜTFEN YAZAR CİHAN ERDEM İLE İLETİŞİME GEÇİN. BEN ÇEKİLİŞ ÖNCESİ KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜM, ZATEN ÇEKİLİŞ TALEBİ DE BANA AİT DEĞİLDİ. KAZANANLARIN BİLGİLERİNİ DE BİZZAT KENDİSİNE İLETTİM Kİ BİLDİĞİNİZ ÜZERE KİTAP ONUN. GÖNDERECEĞİNİ SÖYLEDİ. BİRKAÇ KEZ DAHA RAHATSIZ ETTİM ÇEKİNEREK, SORDUM. KENDİ ADIMA SİZDEN ÖZÜR DİLERİM AMA GÖNDERİLMEDİYSE BENİM ELİMDE OLAN SEBEPLERDEN DOLAYI DEĞİL.

2 yorum:

  1. ayyyyyy çok teşekkür ediyorum seviyorum sizi :))) adres bilgilerimi hemen yolluyorum :)))

    YanıtlaSil