29 Eylül 2015 Salı

Soufeel Charm Bracelets
        Soufell online takı /mücevher satan bir site. Daha önce farklı markaların şans bilekliklerini görmüşsünüzdür. İşte Soufell 'de harika takılara, o bilindik markadan epey ucuz fiyata sahip olabiliyorsunuz. Buradan kendi zevkinize göre modeller seçip, indirimlere ve kampanyalara bakabilirsiniz.
Soufell 'den biraz daha bahsedip ,benim tatlı paketimin içeriğini paylaşayım sizlerle. Takılar 925 ayar gümüş ve göründüklerinden gerçekten daha güzeller. 14 ayar altın ve swarovski taşlı versiyonları da var.365 gün geri dönüş garantili müşteri servisleri var. Ücretsiz kargo imkanından da faydalanabiliyorsunuz. Her bir parça ayrı ayrı poşetlerde , özenli bir şekilde paketlenmiş olarak ve şık ambalaj ve kutusuyla geliyor.Detaylar ve daha fazlası için tıktık Soufell.

                                Bu yakışıklı aynı bizim Apaçi 'ye benzemiyor mu ? Sitedeki görüntüsüne bakmak için tık tık
                                 Bu da miskin kedicik. Daha tatlı kedicikler de bulabileceğinizden eminim. Soufell.                                    Bu kadar güzel bileklik olunca nazardan koruması için bir nazar karşıtı lazımdı ,değil mi ama ? 
                                  Yin-yang hem felsefesi, hem rengi harika olan bir sembol. Tam benlik.

                                     Eeee elbette I LOVE MOM.


                     Böyle beşi bir yerde kullanılabileceği gibi, kendi bilekliğine tek tek takılarak da kullanılabilir. Hatta ben hep benimle olsun diye, Apaçi 'ye benzeyen köpeği gümüş zincirle boynuma taktım. Sitede kendi anılarınızı ölümsüzleştirmeniz için baskılı versiyonunu da yapıyorlar. İlk fırsatta ondan bir tane istiyorum. Burdan bakabilirsiniz.  Soufell            Tüm bunların yanı sıra % 5 ekstra indirim için

       kodunu kullanabilirsiniz.


3 yorum: